میقات

زمان و مکانی برای برایِ او بودن ...

میقات

زمان و مکانی برای برایِ او بودن ...

۱۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

اومده بودم یه چیزایی بنویسم که ستاره ت روشن شد. اومدم خوندم برگشتم دوباره بنویسم باز ستاره ت روشن شد. اومدم خوندم برگشتم دوباره، دوباره، ... احساس میکنم امشب شب توئه، شب من بمونه برا فردا به شرط حیات.

#به سیم آخر زدگان هم دل دارند خب!

*بابت تایید نشدن نظرات خیلی عذر میخوام. دلم نمیاد محبتتون بیجواب تایید بشه.
  • فاطمه غلامی
هی بارقه امید روانه کن، امیدوار که شدم، بزن نابودم کن
باشه. به داده ت شکر. به داده و گرفته ت شکر. به نداده ت هم شکر
فقط منتظرم ببینم تا آخرش، تا آخرِ آخرش دیگه چیا برام کنار گذاشتی. فقط همین


#کار مدرسه
#خدیجه حسنا
#اعتکاف
  • فاطمه غلامی
ذوق کردن و بالا بالا گفتن بچه ها در فیلمهای ارسالی هموطنان از موشکهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آسمان کشور ذوق داشت.

#اول خبر تلویحی آماده باش در غرب، بعد پیامک دیدار آقا با خانواده شهدا و آن جملات در اوج اقتدار و بعد عکسها و فیلمهای ارسالی از آشنایان خانواده شهدا و پاسداران. دست مریزاد
  • فاطمه غلامی

دیشب تنها دو رکعت نماز خواندم به انضمام یک دور ذکر تسبیحات. تنها همین. بماند که دو شب قبل همینش را هم نخواندم. بماند که فقط پنج تا از روزهایم را گرفتم و باقی را یا وسط روز از درد معده شکستم یا کلا نگرفتم. ختم قرآن پیشکش، قضا شدن نمازم وسط ماه مبارک که دیگر اوجش بود. اعتکاف را که حرفش را هم نزنم خیلی بهتر است. چقدر برنامه ریزی کرده بودم برای خادمی.

ختم قرآن و اعمال شب قدر و جوشن کبیر و اعتکاف، هر چند مستحب موکد است اما از واجبات نبود. برای منی که از هفت سالگی روزه گرفته ام جمله «وجوب روزه به شرط بیماری از فرد ساقط می شود» شکنجه مدام است. نماز را وقتی جانباز قطع نخایش روی تخت اول وقت میخواند من باید سر بگذارم بمیرم اما باز دلخوشم به ادای قضایش. هیچ کدام اینها، هیچ کدامشان، قدر این فکر که این نتیجه کفران نعمت و ناشکری خیرات و نعمات بی حد و حساب رمضان قبل است آزارم نمی دهد. مادر هزار بار گفت ناشکری نکن ...


  • فاطمه غلامی
معاویه سعی داشت تا مقام معنوی ابن ملجم را بالا ببرد. او با اهدای 4 هزار درهم به سمرة بن جندب، از وی خواست تا آیه 207 سوره بقره را در شان این ملجم تفسیر کند در حالی که به شهادت مفسران شیعه و سنی این آیه در شان و منزلت حضرت علی علیه اسلام نازل شده است.

#شرح نهج البلاغه ابن ابی الحدید ج4 و تفسیر المیزان ج1
  • فاطمه غلامی
زیر سرم بودم دیدم ی بنده خدایی به دوستش میگه از این ور بگیر که سرم دستمه، دوستش هم گفت مرض، نیشتو ببند!
اصلا چگونگی گرفتن این عکسای روی تخت اورژانس توی اینستا سوال بود برام که الحمدلله رفع سوال شد.

#معلوم نشد ما روزه گرفتیم یا روزه ما رو!
#آخ که نود و چهار پیرم کرد
#عید میلاد مادری ترین پسر فاطمه )س( مبارکتون
  • فاطمه غلامی
وزارت اطلاعات به دلیل فوق از ذکر نام خانوادگی تروریست های حوادث دیروز خودداری کرد. با توجه به وقایع پس از انهدام گروهک ریگی، کار پسندیده ای بود. بحثی نیست.

#هموطن
  • فاطمه غلامی
تا دیروز تو جمعشون هی توهین و تمسخر جبهه مقاومت و مدافعان حرم بود
امروز چنان کپ کردن که هی شماره وزارت اطلاعات نشر میدند
مگه وزارت اطلاعات و سپاه و ... اخ نبود گلم!

#کارم از گریه گذشته ست بدان میخندم

#بعدا نوشت1 - 14:56  :
درد پشت این خنده های تلخ رو کی میفهمه؟! only thanks mister president .

  • فاطمه غلامی
به ابجی جان گفته بودم ی حسی بهم میگه رتبه م هفتصد میشه ولی باتوجه به نتایج ازمونام هفت هزار نشم خوبه. حالا رتبه م شده نزدیک هزار و هفتصد. بدجور غمگینم


#داشتم میگفتم دعوای قطر و عربستان جنگ زرگری نزدیک شدن به روز قدس هست که خبر گفت سنای امریکا بیت المقدس رو پایتخت اسراییل اعلام کرد. دنیا نیست که، دیوونه خونه ست.
  • فاطمه غلامی
همه انگشتای دست چپم رو با هویه سوزوندم و ایضا همه انگشتای دست راستم رو با چسب حرارتی. هویه رو اولین بار بود دست میگرفتم، چسب حرارتی هم چون عجله داشتم برم خرید داغ داغ اضافه هاش رو میگرفتم. اون وسط مامان خانم هم به ازای هر اوف گفتن من میفرمودند «ایراد نداره در عوض یاد میگیری». آبجی جان هم در راستای همدردی میگفت «مثل مدینه شدی که همه انگشتاشو برید».

#یه مگه کوری خاصی تو کلامش بود اصلا. زین پس یادم باشه قدر «مگه عاشقی؟!» های مامان خانم رو بیشتر بدونم!
#دفترچه انتخاب رشته اومد. نمیشد اول نتیجه آزمون رو اعلام کنن ما خیالمون راحت بشه که از آخر اول شدیم و تمام :/
  • فاطمه غلامی